PEFC Česká republika

Přeskočit na navigaci

Soubory ke stažení

Stromy

Koncem letošního září končí platnost regionálního certifikátu trvale udržitelného hospodaření v lesích, který byl udělen Sdružení vlastníků a správců lesních majetků ČR jako zástupci vlastníků lesů účastnících se procesu certifikace lesů v systému PEFC. Tímto datem, tedy 30. září 2018, končí platnost současných osvědčení o trvale udržitelném hospodaření v lesích, vydaných Vám jako vlastníkům a správcům jednotlivých lesních majetků v letech 2015 až 2018.

Níže naleznete ke stažení dopis obsahující podrobné informace o přechodu do páté etapy certfikace a žádost o účast v regionální certifikaci lesů včetně dotazníku TUH. V případě zájmu o certifikaci Vámi spravovaného majetku systémem PEFC.CZ zašlete vyplněné dokumenty včetně nezbytnách příloh do 30. června 2018 na adresu sdružení. Veškeré poplatky spojené s certifikací lesů zůstávají ve stejné výši jako v předchozích etapách certifikace.

V případě jakéhokoliv dotazu se obracejte na tajemníka Sdružení – Žadatele Ing. Stanislava Slaninu emailem na zadatel@pefc.cz, případně na tel. č. 722 705 325.

Soubory je možné uložit na Váš PC kliknutím pravého tlačítka myši na název vybraného souboru. V následující nabídce vyberete Uložit odkaz jako... (pro uživatel MS Internet Exploreru je to Uložit cíl jako...) a zvolíte si cílové umístění na Vašem PC, kam se soubor uloží.


 

Copyright © 2009 Sdružení vlastníků a správců lesních majetků ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek